About me

 

Jestem lektorką z dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zarówno w szkołach językowych, jak i w firmach. Ukończyłam Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji nauczycielskiej. Regularnie szlifuję warsztat lektorski poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Mam doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi, ale od kilku lat skupiam się na nauczaniu dorosłych. Na zajęciach kieruję się kilkoma zasadami tak, aby osiągnąć optymalne wyniki. Zawsze staram się indywidualnie dostosować do potrzeb i oczekiwań kursanta. Wspieram wyrabianie dobrych nawyków, ale również nie pozwalam, żeby do procesu nauki wkradła się demotywująca rutyna. Na lekcji moim priorytetem nie jest tylko przekazanie wiedzy, lecz też poinstruowanie ucznia, jak ją najlepiej przyswoić.

To tyle tytułem wstępu. Więcej o mnie i o moich sposobach nauczania można wyczytać z postów, do czego serdecznie zachęcam 🙂

Jeśli natomiast szukasz ciekawych, angażujących i efektywnych lekcji indywidualnych, zapoznaj się z moją ofertą w zakładce Ucz się ze mną!

Kasia Grodzka

kasiagro1@gmail.com